| vykkusor a întrebat:

Care sunt actorii vostri preferati?

Răspuns Câştigător
| Ioonela a răspuns:

Dan bordeianu, bogdan albulescu, etc
big grin

22 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Johnny Deep, Nicolas Cage, Will Smith, Brandon Lee, Shiloh Fernandez

| Antrax a răspuns:

Jason Statham

| ViVi a răspuns:

Mel gipson
jonny depp
eddie murphy
Jerry Seinfeld
Ben Stiller
etc eu cred ca fiecare e bun happy
o zi buna

| Annitu a răspuns:

Nicolas Cagelove struck

| Orannginna a răspuns:

Keanu Reeves, Richard Gere, Orlando Bloom, Sandra Bulock, Patricia Arquette :X

| crisS a răspuns:

Brad pitt
Robert Pattinson
Justin Chambers
ashton kutcher
Matthew Fox
josh holloway
Jonathan Tucker
Ian somerhalder

prfml
| prfml a răspuns:

Robert De Niro, Dolph Lundgren
, Rutger Hauer, Steven Seagal
, Michael Douglas, John Travolta, Larry Hagman, Sharon Stone, Jason Statham, Jet Li, Eric Roberts, Mickey Rourke, Bruce Willis, Liam Neeson,

| Swabia a răspuns:

[Oliver James]
[Hilary Duff]
[Shane West]
[Mandy Moore]
[Channing Tatum]
[Martin Karpan]
[Eddie Murphy]
[Johnny Depp]
[Will Smith]

| StarDust a răspuns:

George clooney

Shane West.

Johnny Depp

John Travolta

Ben Afleck

Josh Hartnett

Denzel Washington. sunt multi

| FearNoEvil a răspuns:

Robert De Niro, Al Pacino, Anthony Hopkins.

| Andreea24 a răspuns:

Anthony Hopkins

| madDa_1471 a răspuns:

Romani: dan bordeianu, bogdan albulescu, andreea patrascu, adela popescu, diana dumitrescu[sau ion laughing ] etc :X
straini: bret pitt etc :X:X:X

pooop'Sz

| Raul a răspuns:

1.Sergiu Nicolaescu2. Jim Carrey3.Arnold Schwarzenegger4.Sylvester Stallone5.Steven Segal6.Eugene Levy7. Eddie Murphie8. Will Smith9. Michael Jackson(in filmul moonwalker)

| Raul a răspuns:

Ooff ce batut in cap sunt...mai am :10.Al Pacino11. Jason Statham 12.Denzel Washington13.Bruce Willis14.Brad Pitt

| Raul a răspuns:

15.Angelina Jolie

| bob_1666 a răspuns:

Edward Norton si Kate Winslet(Charlize Theron, Scarlett Johansson)

| M.D.Eveline a răspuns:

Angelina Jolie

FlorinGrozea
| FlorinGrozea a răspuns:

Jim Carrey. Tom Hanks. Mike Mayers.

| quintul a răspuns:

Tamara Buciucianu Botez, Tora Vasilescu, Ilie Iordache, Dan Bordeianu, Adela Popescu si nu in ultmul rand Alexandru Papadopol laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jim Carrey in mod special, apoi Eduard Furlong si Christian Bale, iar actrite... Meryl Streep si Nicole Kidman.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mitchel Musso.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Olga Tudorache, Marcel Iures, Toma Caragiu, Stefan Iordache!