| AugustaD a întrebat:

am gasit intr-o -zi un film si m-am uitat putin la el si acum nu mai il gasesc. o sa descriu putin poate stie cineva cum se numeste.:d noaptea a intrat peste familia unui fost politist si a pus- o pe fiica politistului sa aleaga pe cine sa omoare din famlie, iar politistul a implorata pe fiica lui sa il omoare pe el. El era cautat pentru- ca stia cine stia cine era criminalul. Filmul este recent (2010 - 2011) Multumesc :d

1 răspuns:
| ghiolbitza a răspuns:

Mi se pare ca unul din seria Transporter cu are o faza ca asta...