| anonim_4396 a întrebat:

Sallut m-am uitat intr-o zi la un film si nu stiu cum se chema.Filmul era de groaza/horro Incepea cu doi adelescenti(o fata, un baiat) intro masina se opresc la un momendat intro poenita si fac dragoste acolo, dupa fetei ai vine sa mearga la baie se opres eu la o baie publica si duce ea la baie (baia era foarte murdara)dupa iesi din baie su prietenul eu cu masina nu mai este se face noapte si langa acea baie era o cabana/casuta ceva de genu unde o petrecut noaptea duapa asta e incearca sa sune un politist sa ai zica ca cineva o urmareste si i face rau se duce iar la baie si intro camera de acolo gaseste o fata care ai povesteste ca cineva o tine acolo de mult tim si o tortureaz dupa vine un politai intro motocileta stau ei oleaca de vb dupa vine criminalul si il calca pe politist dar nul omoara fata ia-l pe politai in baie si politistul o roaga pe fata sa il inpuste in gat dupa e primeste un dvdplayer cu un film pe el in film era iubitul fetei masacrat foarte urat pe tot corpul zicandu ca o iubeste De aici nu am mai vazut filmul
Va rog ajutati-ma sa gasesc filmul Dau funda cine imi gaseste filmul cel mai repede multumesc big grin
Scz pentru ortografie Eu nu place romana

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| Vladmen7 a răspuns:

Na ca cineva mi la gasit. happy eroina mea