| Cumspuitu a întrebat:

Bună,am și eu o întrebare,a o pagină care a scăzut foarte mult la talk,postăm poze,jocuri ca de ex: elimină,unde este bomba,ghicește vedeta,rimă,ghicește melodia,,spânzurătoarea,dă o notă,postăm poze foaret foarte multe, poze cu @A...costă 35 de lei,o cumperi,poze cu care dintre ținute alegi,poze din astea la care oamenii să comenteze...dar tot nu creștem la talk,ba scădem, ce să facem?
Fundă pentru cel mai bun răspuns.

6 răspunsuri:
| svartirhimnar a răspuns:

Păi cu aşa chestii plictisitoare, normal că nu creşteţi în nimic. E cam mediocră pagina din câte ai spus tu acolo...

| Assy99 a răspuns:

Incercati sa faceti lucruri noi, sa inventa-ti povesti despre vampiri, zombii, varcolaci, chestii de groaza, de dragoste.

| beea8o8 a răspuns:

Vorbeste cu o alta pagina mai populara si roag-o sa faceti publicitate reciproca. Sper ca te-am ajutat.happy

| Cumspuitu explică (pentru beea8o8):

Păi avem 100k de like-uri și 71.000 și ceva la talk și aveam 135.000

| GCMirr a răspuns:

Uite...
I. Intra intr-un grup de publicitate. (exemplu : DOAR PUBLICITATE-NIMIC ALTCEVA II ). Pune o poza in TOP-ul paginii. Ia linkul si posteaza in grup : Like la poza : ( si pui link-ul)
DAU BACK!
(eu am facut schimb de aproape 50 de likes)
II. Roaga-ti prietenii sa dea like la cel putin o postare de pe pagina ta
III. Mai creeaza-ti un cont de pe care sa mai faci activitate paginii
IV. Postati poze la interval de minim 3 minute
V. Creati povesti interesante si "promovati-o" in grupuri (ca la I )

Sper ca te-am ajutat happy FUNDA? big grin

| Patricialudmi123 a răspuns:

Solutia..ca sa ai multe like-uri trebuie sa postezi poze rare cu cei pentru care e dedicata pagina, videoclipuri de la ei cu multumiri pentru like-uri si da pagina ta tuturor prietenilor. Funda happy