| allyson a întrebat:

Am și eu o întrebare legată de PowerPoint.

Trebuie să facem pentru scoală o prezentare în PowerPoint despre algoritmii elementari în C/C++. În prezentare trebuie să facem și legături spre programul propriu-zis, astfel încât algoritmul să poată fii testat din PowerPoint.

Problema mea este că se deschide programul, introduc datele ce trebuie de la tastatură, dar imediat ce se afișează rezultatul se închide singură fereastra și nu pot vedea rezultatul.

Ce aș putea să fac în acest caz?

Mulțumesc mult!

1 răspuns:
| Sonnayasashikushinaide a răspuns:

Varianta usoara, ia dp net "Your Unin-staller!" si dai uninstall cu super-mode, reinstaleaza programul si merge 100% perfect normal pentru ca e ca si cum l-ai fi instalat pentru prima data
varianta grea, uninstall-eaza programul din windows uninstaller, sterge toate folderele si fisierele, dai start>run>regedit, cauta toti registry al programului sterge-i, instaleaza programul din nou