| Ayumha a întrebat:

Cum pot converti o prezentare powerpoint 2007 de tip ppt astfel incat sa pot deschide fisierul cu powerpoint 2003?

Răspuns Câştigător
| MissFashionPrincess a răspuns:

Apasa Save as -> Power point 97-2003 Presentation

3 răspunsuri:
| piedone1988 a răspuns:

Foarte simplu. Din coltul de sus stanga al ferestrei apesi pe sigla office, de acolo "Save as" si selectezi Power Point 97-2003 presentation.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuh poti. adica scuze nuh stiu cum as putea sa-ti raspund sigur. app am gasit cel mai fain site cu compuneri! eu le iau de aici sh profuţ de rom ma crde un geniu! aqu vrea sa ma ia la olimpiada! auitatziva sh voi poate va juta cu cev http://cenacluljj.wordpress.com/poezii/

| EllyLizuk a răspuns:

Dai salvare ca--> prezentare power point 97-2003 si o poti trimite mai intai unui prieten care are PP 2003. Daca ii deschide documentul il salvezi asa si pe cd sau pentru ce iti trebuie tie. Daca nu il salvezi normal ca document 2007 si ti`l va deschide.