| sweety9girl a întrebat:

Am nevoie de ajutor. De ce atunci cand vreau sa distribui pe facebook o poza public nu pot? Imi apare doar: Only me, Firends, Friends of friends. FUNDA pentru cine ma poate ajuta. Multumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| micutaEU a răspuns:

Probabiol ca ai ceva setat.Adica ca tu poti sa distribuii doar pozele prietenilor si ei tie, du-te la pagina ta si seteaza-ti in loc debig grinOAR PENTRU PRIETENI seteaza-ti PENTRU TOATA LUMEA(sau asa ceva)

| Xellita a răspuns:

"Joaca-te" putin cu setarile, sigur o sa gasesti la setari tot ce te incurca si poti sa rezolvi problema, si mie mi s-a intamplat si am umblat pe la setari.

| driuasnua a răspuns:

Pai se poate sa fi setat la securitate ca profilul tau sa fie privat, adica sa nu poata sa il vada oameni care nu se afla in lista ta de prieteni. Daca ai setat pe privat, public inseamna friends, daca iti setezi ca profilul tau sa fie public, atunci o sa iti apara si optiunea pentru everyone.