| AnneღU a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi. Trebuie sa merg la un majorat la o prietena. Nu sunt sigura in privinta cadoului. Ce e legat de cosmetice si accesorii (bijuterii) are, deci nu ii trebuiesc. Sa o descriu putin. E genul de fata eleganta totusi copilaroasa. Putin pretentioasa dar modesta. Iar in privinta hainelor clar nu ii iau ceva, pentru ca avem gusturi diferite laughing. Dau funda celui care isi rupe din timpul pretios pentru a-mi da cateva idei utile big grin

Răspuns Câştigător
| JustSolutions a răspuns:

Sincer sa fiu nu I-asi lua parfum deoarece majoritatea fetelor chiar daca nu iti dai seama nu agreaza acest gen de cadouri fetele isi cumpara ce parfum le place nu
poti intra peste gusturile ei eu as opta pentru o esarfa, un ceas, daca suteti buni amici ii poti lua ceva funny gen un tricou personalizat cu mesaj gen nu stiu,, cea mai tare prietena,,,, I recicle boys,, (asta exista si pe net) etc bafta sunt sigur ca vei mai primi sugestii

| JustSolutions a răspuns (pentru JustSolutions):

Multumesc este cel mai original cadou de ziua mea sincer sa fiu si eu am crezut ca esti baiat

5 răspunsuri:
| AndraTpu a răspuns:

Http://www.cadouri-funny.eu/ Ceva personalizat, sa ii ramana amintire :)

| ioanmaria a răspuns:

Niciodata nu sunt prea multe bijuterii : http://www.cheribijou.ro/gablonturi/coliere-statement

| alyjr a răspuns:

Sall frate de curand am fost si eu la care i-am daruit un set de parfun ulei de corp si alte chesti avea in el. dar alti au adus ceasuri, bratari, set colier bratara cercei. farduri etc... distractie placuta

| AnneღU explică (pentru alyjr):

Sunt fata big grin, frate! Mersi totusi.