| LCD a întrebat:

Suntem impreuna de putin timp. Vreau sa ii fac cadou de craciun ceva. dar nu am idee... ceva care sa ii ramana thinking e o persoana eleganta si thinking pretentioasa happy idei

7 răspunsuri:
| MikyMi a răspuns:

Un parfum fin, un lantisor cu initiala numelui tau de argint sau de aur daca iti permite bugetu, de argint nu e f scump.sau un tricou cu poza voastra pe el.sau o bluzita sexy happy. bafta sa alegi cadoul perfect. daca nu-ti place nimic intreab-o ce-si doreste ea de la mosu.

| LCD explică:

E baiat.si nu avem nicio poza impreuna inca crying
ce ma fac? nu poarta bijuterii

| DeeAnna. a răspuns:

Cauta un centru unde sa ii faci un lucru personalizat. Ceva cu poza voastra.Succes!

| iuliana21 a răspuns:

Un ceas frumos.sau o bratara eleganta. un lant cu o perla. un inel.

| D33d33wttzzaaaaaaa a răspuns:

Ai putea sa ii faci cadou o cutie de bomboane sau ciocolata. Ca daca sunteti de putin timp impreuna...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde daca e fata sau baiat.cred ca intotdeuna conteaza intentia nuh?

| sasha22alexa a răspuns:

Daca poarta aur. un inel de aur. daca nu. un parfum pe gustul ei. sau poti sa o iei cu tine si o pui sa cumpere ce vrea ea.si gata.