| cheryybloosomm a întrebat:

Am nevoie de un ajutor! Cum sa imi fac paul sa imi creasca mai repede, sa fie mai moale si sa nu mai ingrasa asa repede? Multumesc pentru ajutor!

Răspuns Câştigător
| imyu a răspuns:

Sa iti creasca mai repede- masca cu ulei de ricin
sa fie matasos-un balsam bun happy

2 răspunsuri:
| Dydy112 a răspuns:

Pentru a fi molae foloseste samponul heldansshowlders cu jojoba, mi mi lafacut f moale

| MissAnePink a răspuns:

Daca ai varfurile despicate si parul aspru poti sa folosesti samponul GLISS HAIR REPAIR e ffffff bun dar costa si mai mult decat sampoanele obisnuite. sper ca te-am fost de folos.tongue