| victory a întrebat:

am nevoie urgent de un mesaj de felicitare cu ocazia zilei de nastere, si ...nu gasesc ceva potrivit pe net... poate ma ajutati voi? ce ziceti?
ps. e baiat si implineste 18 ani.mersi anticipat!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un cer albastru fara nori
In calea ta sa fie
Sa ai in viata numai flori
Noroc si bucurie.
Nu ai pentru ce sa-mi multumesti. Sper ca mesajul pe care ti l-am trimis sa-ti placa. Daca nu, iti dau adresa de pe care l-am luat, ca sa-ti poti alege altul:http://felicitari.alege.net/texte-felicitari-Aniversari.html.

3 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

La multi ani. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cum a incaput in burta la 18 ani?

| felicia_7071 a răspuns:

Pai cred ca cel mai frumos mesaj de felicitare este acel mesaj care vine din suflet. Ii scrii exact ce ii doresti, cele mai sincere ganduri si impliniri.
Uite acum ma pun in al tau loc, si as scrie:"La multi ani dragul meu(nostru)..., Iti doresc(dorim) tot ce este mai frumos si mai minunat pe acest pamant! Si te rog(rugam)sa profiti de fiecare clipa a vietii tale pentru a iubii si a fi vesel!"

Si pe lanaga aceste urari din tot sufletul ii poti adauga si o urare haioasa, cum ar fi :
"One year older but steel sexywinking" (Cu un an mai in varsta dar inca sexy)

Distractie placuta!