| AnonimXS a întrebat:

Buna ! Am nevoiee de ajutor . De ce tot timpu cand ma conectez pe facebook imi ramane alb si imi arata doar bara de sus sad ? Heelp mee . Cateodata imi merge perfect o zi , cateva ore , apoi cand ma conectez imi apare din nou alb sad

3 răspunsuri:
| kmyangel a răspuns:

Probabil serverele facebook cedeaza sau poate folosesti tu un browser mai vechi, iti recomand mozilla firefox happy

| AnonimXS explică (pentru kmyangel):

Folosesc firefox, dar degeaba ca tot nu.mi merge. Am incercat si google chrome si la fel sad!