| Giulia_7302 a întrebat:

Buna!

Am niste melodii si in curand, dupa ce am sa imi strang banii si am sa imi cumpar haine ff la moda, am sa filmez videoclipurile si nu stiu este cineva care este dispus sa mi le bage pe youtube? sa lase id dar prefer doar fete.

Multumesc mult

10 răspunsuri:
| FucktheSystem a răspuns:

Ma ofer eu. Iti lasi id-ul mesajwinking

| FucktheSystem a răspuns:

De fapt mai bine til las aici private. avenue id-ul meu big grin
Ma anunti cand vrei sa iti pun clipu si gata :*

| Asdffd a răspuns:

Traficnata_de_acadele_roz

id-ul meu

le bag eu p` youtubewinking

| Alexandra. a răspuns:

Pai daca iti vom face cont una dintre noi, trebuie sa ne spui ce parola, username vrei.Sunt dispusa sa te ajut!happy

| AnonimA a răspuns:

Eu ti le pun pe youtube :*:*:*uite idu meu anca_tm95

| ruiseg a răspuns:

Pai...pe youtube le poate"baga" oricine atata timp cat are un cont.
De ce nu iti faci contul tau? Asa vei sti mereu ce se intampla cu videoclipurile tale, cat de vizitate sunt, parerile celolrlalti prin comentariile facute.si altele.
Succes cu melodiile, daca sunt bune nu prea vor conta videoclipurilewinking

| Giulia_7302 explică:

Eu nu stiu sa le bag

| schlau a răspuns:

Il bag eu. dar sunt baiat.:-p

| BrokenBarbie a răspuns:

rolling on the floor tie iti cad mainile daca ti le pui singur/a?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Păi poți să iți faci cont pe youtube. Pentru că pâna la urmă sunt videoclipurile tale nu?