| Girls14 a întrebat:

Am o curiozitate, sunt din Braila si as vrea sa stiu unde as putea sa imi fac ziua avand in vedere ca mai sunt 2 saptamani pana atunci si nu vreau sa coste nici mult, dar nici un chilipir..sa fie frumos. un local de inchiriat un bar/cafenea.
Un pret estimativ, si o parere. :*
Funda

1 răspuns:
| WhiteFoxxy a răspuns:

Mie-mi place foarte mult la Vinyl Pub, de langa patinoar. Poti vorbi cu cei de acolo sa-ti rezerve cateva mese. De obicei acolo se dau multe spectacole, se face stand-up comedy etc. deci singurele cheltuieli ar fi intrarea (se plateste atunci cand se dau spectacole: 20 lei), mancarea si bautura consumata si eventual rezrevarea meselor, de asta nu sunt sigura. Sper ca te-am ajutat. Distractie placuta! happy