| cyndrella a întrebat:

Buna!
Am o intrebare adresata jucatorilor de pe Stardoll. Dupa ce treci de prima faza [cea care iti ofera monede si chestii] dupa cum faci monede? Dar cum treci nivelul mai repede? Help me!
Contul meu este Lory_148. big grin
Daca vreti lasati-mi contul vostru. si va adug la prieteni! :*

3 răspunsuri:
| AkyXd a răspuns:

Si eu joc stardoll ^_^, Deci la contul tau, unde iti arata nivelul sunt monede star. Si iti arata "misiuni" pentru a avea mai multe.

| cyndrella explică (pentru AkyXd):

Pai stiu dar deocamdata nu pot face respectiva misiune pentru ca imi trebuie un anumit nivel..cum trec nivelul mai repede?

| AkyXd a răspuns (pentru cyndrella):

Pai, in suite-ul tau jos arata "trofee"sau cum vrei tu sa zici. Si iti arata acolo ce trebuie sa faci pentru a avea nivelul mai mare.