| Evo66 a întrebat:

Am o intrebare am vrut intr-o zi sa trag pe un dvd un joc am nero si stiu cum se foloseste dar cand bag dvdul sau cdul in unitate e casicum nu as fi bagat nimic in ia.Si un baiat mi-a spus ca trebuie sa imi iau un driver de pe net.Ma puteti ajuta? De unde sa downloadez driverul? Dau funda mare

Răspuns Câştigător
| Crysty1996 a răspuns:

Nu trebuie nici un driver ti dus dvdromu asa mi facea si mie ia-ti altul nu costa mult eu l-am lut cu 80 lei de la un pprieten care are magazin cu asa ceva

2 răspunsuri:
| RaPpErBoY_7155 a răspuns:

Nu e vorba despre niciun driver depinde ce dvd-riter sau cd-riter ai ca poate nu citeste cd-ul sau dvd-ul... funda?

| Geomik a răspuns:

Dar nu ai nevoie de internet pentru acel driver tot ce ati trebuie este cd-ul pe care l-ai primit odata cu pc-ul(calculatorul) acolo sunt toate driverele de care ai nevoie.