| Kity22 a întrebat:

Buna,am o intrebare as vrea sa imi creez un tatuaj cu numele prietenului meu, as vrea sa il creez eu sa fie mai special, cine stie un site pe care l-as putea crea? Multumesc mult

1 răspuns:
| WeepOficial a răspuns:

Pai creeazal pe un fundal mai special sa zic asa sau cu un scrs anume si un desen langa uite poti incerca de exemplu cu photo scape, iei o imagine alba si selectezi scrisul care iti place cel mai mult, scrii numele persoanei iubite si eventual ceva langa :) http://www.youtube.com/watch?v=Q4zovWntJOM&feature=plcp