| DanutzzaMaria99 a întrebat:

Am o intrebare care cred ca s-a mai pus de 1000 de ori pe TPU. As vrea sa stiu daca exista programe de spart parole pe messenger sau facebook. Nu vreau sa stiu care sau cum se face acest lucru. Nu ma intereseaza dar sunt doar curioasa daca exista. Funda si vot! big grin

Răspuns Câştigător
| MenInShadow a răspuns:

Nu, nu exisa. Ce gasesti pe 99% din internet sunt doar prostii si keyloggere, care tot ce fac este sa-ti blocheze tie id-ul, sau sa-l trimita prin e-mail la unu normal, id-u si parola, si ala iti face messu praf.
Daca faci tu un program asemanator doar atunci poti avea incredere, sau daca ai un hacker foarte bun, doar atunci poti spune ca ai gasit unul bun, cu 99% din programele de spart parole risti foarte mult.
Raspunsul: Nu exista pe net, sau cel putin daca exista nu le gasesti asa usor, dimpotriva, foarte foarte greuwinking