| Winniee a întrebat:

Am o intrebare legata de Imvu... Mi-am luat aplicatii[pozitii] la care nu trebuie` sa mai scriii b2, mc16 in fine, intelgeti si am dat 1, 031 si nu le gasesc la Dress up. Am cautat forte atent, singure nu se pun... Unde sunt? Am dat banii degeaba? Daca da, atunci renunt la jocstraight faceCe prostie.

Răspuns Câştigător
| Beibitza a răspuns:

Pote ti-ai luat un nu avatar caruia i se misca altfel pozitiile fata de cel normal...vezi ca este la avatars in dress up.