| angelo_8500 a întrebat:

Am o intrebare si aceasta este urmatoarea:Ce cadou pot sa ii fac matusii mele de ziua ei? Ziua este pe 20 iulie si sunt in pana de idei, astept rspunsuri!

Răspuns Câştigător
| SweetCherry a răspuns:

Daca ai bani poti sa ii iei o pereche de cercei sau un lantisor, Sau daca e poti sa ii faci chiar tu un cadou.Chiar si o floare e buna eu spun ca o sa ii placa orice o sa ii iei.gestu conteaza si o sa fie bucuroasa ca primeste cadouri de la nepoti big grin

6 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

Poti sa ii cumperi o bluza un tricou

sau ceva personalizat vezi tuhappy

| cornel a răspuns:

Sau o cana pentru cafeahappy

| crazygirlyo a răspuns:

Mai e ceva pana pe 20 iulie. dar poti sa te gandesti de pe acum ce sa ii dai. ar fi frumos sa faci o rama cu o poza cu voi sau cu toata familie cu siguranta ar incanta-o si oricum nu conteaza neaparat ce ii iei.gestul conteaza deci indiferent ce ii daruiesti cu siguranta va primi foarte incantata! fundita? happy.

| SweetCherry a răspuns:

Cu placere!happy

| aurik@ a răspuns:

Parerea mea e ca cel mai frumos lucru ar fi cel confectionat de tine O felicitare spre exemplu, o floare (origami)

| angelo_8500 explică:

Andr3 ideea este chiar buna merci