| NameName a întrebat:

E ziua matusii mele si nu stiu ce sa ii iau... Ma ajutati voi? Fundita... (dati-mi mai multe idei, sa am din ce sa aleg). mersi!

6 răspunsuri:
| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

2 garoafe
1 cd cu biberon sau guta
1 dildou de mari dimensiuni

| IWillNotBeFalseInWhoIAmAsLongAsBreathe a răspuns:

Eu mereu ii dau lucruri facute de mana. i-am facut odata o felicitare cu origami si s-a bucurat mult. cauta pe youtube cum se fac felicitarile origami. sau poti sa ii pictezi ceva thinking dca nu, ii poti cumpara un parfum sau o geanta, ori o bijuterie.

| nevertoolate a răspuns:

Poti sa ii cumperi un cd cu muzica sau artistul care eii place,sigur il va asculta si va fi incantata! daca ii plac kartile,cumpara-i o carte interesanta,sau, daca nu,ceva simplu, de pilda, un cadou personalizat cu "cea mai buna matusa" ii va placea si il va tine mult timp amintire.
sper ca te-am ajutat :*

| anaid2008 a răspuns:

Florile preferate... si mai ii poti lua ceva simbolic sau ceva ce se leaga de vreun hobby de-al ei happy

| s8tan a răspuns:

Incerca sa ii daruiesti un voucher de cumparaturi de la diverse magazine de cosmetice/accesorii/haine. Astfel va putea sa isi achizitioneze singura ca ii place si tu platesti happy

| pUsToAiK_5349 a răspuns:

La multi ani! ii poti lua o bluza, parfumul preferat sau ce stii ca ii place ei mult! O sa fie incantata!big grin... fundita:X?