| Corina_7356 a întrebat:

sa trec direct la Subiect, deci:peste cateva zile este ziua matusii mele...are 30 de ani dar nu stiu ce sa ii cumpar sau ce sa ii fac(manual) ca si cadou, dati-mi niste idei va rog. cel mai bun raspuns primeste funda

4 răspunsuri:
| yoo23 a răspuns:

Un parfum mai misto, o ciocolata, si un buchet mare de flori.

| LaTulipeNoire a răspuns:

Hotaraste cu parintii tai ce sa-i cumparati! Vezi ce nu are prin casa si ce crezi ca i-ar folosi/placea. Tu stii cel mai bine ce gusturi are...

| Meow007 a răspuns:

Ii iei ceva de care are nevoie sau poti sa faci origami ii faci ceva din hartie... o floare ceva dragut cauta pe net cum se face... FUNTITZA.tonguetongue

| DarkAngel_3966 a răspuns:

Un parfum, o craciunita, o esarfa, o carte

Sper ca te-am ajutat