| 11Anda11loly11lol a întrebat:

Am o mare intrebareeeeee:ce pot face in timpul liber cand e vreme urata afara? INAFARA DE A STA PE CALCULATOR SAU LA TELEVIZOR! Va anunt ca am 11 ani!

Răspuns Câştigător
| DaffyDuck a răspuns:

Salut!
Daca esti cu mai multe persoane,adica daca nu esti singura, joaca jocuri, stii tu ca roata norocului, monopoly, stiu si eu.
Ma rog, nici nu stiam ce sa zic in afara de TV sau calculator, Dar sper ca te-am ajutat!
Funda?

2 răspunsuri:
| misterioasa01 a răspuns:

Pai in timpul liber cand e urat afara eu imi aduc pisica in casa si ma joc cu ea...sau ma duc sa ma joc cu parintii, cateodata chiar mai citesc.Depinde si ce fel de fire esti laughing..eu asa cred ca asta depinde si de tine FUNDA?!