| Cosmina1 a întrebat:

Buna
Voi ce faceti in timpul liber? Adica in afara de teme, de calculator, televizor, iesit afara? Eu m-am plictisit de calculator si televizor, dar altceva nu mai stiu ce sa mai fac in casa! Voi ce mai faceti?

6 răspunsuri:
| lumy4u a răspuns:

Nu sta in casa! du-te in herastrau, inchiriaza o bicicleta, e 4 lei ora, asta daca nu ai deja una! e distractiv, du-te seara pe la 6, 7 ca ziua e prea cald

| Puffulets a răspuns:

Poti sa iesi cu prietenii la o plimbare, sa te plimbi prin magazine, sa va plimbati cu roelele, cu bicicleta, sa va uitati la filme, mergeti la un suc, duceti-va la padure intr-o zi la aer liber, stati in parc. Sper ca te-am ajutat!

| AleGsZ a răspuns:

Stii ce trebuie sa faci? Tocmai ai zis: IESI AFARA!

| anonimulanonima a răspuns:

Buna.In timpul liber eu imi mai invit prietenii acasa, mai ies cu ei, mai fac sport(cum ar fi alergatul sau sa ma sau cu rolele), mai desenez...eu nu-mi prea petrec timpu la calculator sau televizor. Sper ca sfaturile mele sa te ajute!