| Sophyo1 a întrebat:

Am o mare problema cu cainii. De multi ani imi doresc un caine si anul asta s-a indeplinit datorita unei intamplari de lunga durata. Am gasit o catelusa care a fatat la mine la scoala, si m-am atasat de ea impreuna cu un prieten de al meu pana cand am deschis o campanie. Atunci catelusa a devenit a noastra si proprietarii scolii nu erau incantati. Am reusit sa o invatam sa mearga cu lesa, si cand oamenii aceia o bateau noi o luam. Peste un timp am invatat-o sa stea la casa mea in curte si acolo a ramas. Dar parintii mei nu ma mai lasau sa stau cu ea si eu suferam mereu cand auzeam chestiile astea, sau cand catelusa pleca. Am incercat s-o dam spre adoptie, si la ultimul client am renuntat. Dupa ce a inceput scoala, oamenii scolii au luat-o si au inchis-o si de atunci sufar si mi-e dor de ea (uneori chiar plang, pentru ca am avut mare grija de ea). Apoi a aparut cainele meu Alfi si il tin in casa LOL este un Bichon. Dar nu peste mult timp, chiar azi a venit o catelusa gestanta la mine la bloc si, iar incep sa am aceleasi senzatii cand aveam cealalta catea. Venise cu mine la scoala dimineata si am mangaiat-o. Apoi cand m-am intors, bunica mea mi-a povestit ca a fost toata ziua in curte si ca un alt caine o ataca si a fugit. Acum, sunt obsedata, si mi-e dor sa am un caine maidanez, dar eu am unul adevarat in casa. Eu iubesc mult maidanezi. Mi-as dori sa o ajut si pe aceasta, dar nu sunt sigura. Mi-e frica ca parintii sa nu ma lase, sau sa nu ma placa cateua. Vreau sa am grija de ea, dar mai pleaca de la bloc unde stau, si vecinii n-ar accepta-o plus ca sunt multi copii enervanti si prosti si nu-i suport cum se comporta cu cainii. Va zis ca am un loc in spate, tot e o curte unde am tinut-o pe Jiji(celalta catea) si nimeni nu a avut nimic cu ea, pana cand latra noaptea si un om a alungat-o. Va rog sa ma ajutati! CEL MAI BUN RASPUNS=FUNDA!

Răspuns Câştigător
| razvyy412 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic imi dai funda plzzzzz ca n-am decat 2 te rog eu frumossss foarte frumos