| sabinaaa28 a întrebat:

De ce poza de profil nu imi apare? URGENT +FUNDA

Răspuns Câştigător
| CautNume a răspuns:

Poate ai uitat sa dai pe "Salveaza profilul". Daca ai dat, ai rabdare 1 zi 2 pentru ca trebuie sa fie aprobata de un administrator.

4 răspunsuri:
| vali1985 a răspuns:

Asteapta pana maine dimineata si o vei vedea si tu.
Eu ti-o vad.

| MrAngelus a răspuns:

Trebuie sa astpeti ceva timp deoarece actualizarea sa face foarte greu. Ai o poza cu flori si sunt galbene.

| RuleZaiko a răspuns:

Sabina, poza nu îţi apare imediat, trebuie văzută de Admini, şi apoi îţi apare, dar oricum, până să-ţi apară poza, trebuie să astepti câteva ore, sau chiar zile. Eu cred că ţi-a aparut, sunt nişte flori galbene.