| Dana23 a întrebat:

Am o mica nelamurire despre facebook si vreau sa ma ajutati.Eu am o pagina de facebook si as vrea sa imi mai fac altele pe acelasi cont si nu stiu daca pot sa imi fac mai multe fara sa mi se stearga pagina actuala.Cine stie? Dau funda :*

Răspuns Câştigător
| Irina12 a răspuns:

Te referi la pagina la care primesti like-uri? Daca da, atunci iti poti face mai multe pagini pentru ca eu am vreo 10 si nu mi s-a sters niciuna...

5 răspunsuri:
| Bogdanys a răspuns:

Pai nu merge sa faci mai multe doar una.

| Dana23 explică:

P.S> Eu ma refer la pagini la care se primesc like-uri!

| Bitzy a răspuns (pentru Dana23):

Poți să îți faci câte dorești!

| Schian_Samuel_1998 a răspuns:

Nu Poti Decat Daca Anulezi Contul Respectiv Si Sati Faci Un Alt Cont Da Asa Cum Vrei tu Nu Se POATE!

| Andrei_Lola_1994 a răspuns:

Nu...nu poti! pe un e-mail poti face doar un singur cont pe orice site de socializare.happy