| infectedx3 a întrebat:

Am o mica problema si sper ca ma veti ajuta sa ii gasesc raspunsul. Sunt destul de slaba, am 41 kg la 1, 69 si am falci. Asta poate sa para amuzant, dar este deranjant in realitate. Atunci cand merg sau alerg, mi se misca iar colegii mei observa asta si ma face sa ma simt penibil. > Ce sa fac? Exista vreo metoda ca sa scap de falci?

4 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Foloseşte multă gumă de mestecat!

| Iulian03 a răspuns:

N-au de ce sa rada.

| Rony23 a răspuns:

Trimite-mi o poza

| izzy233 a răspuns:

Sincer cred ca ar trebui sa te dai cu creme su poate cateva masaje ar ajuta...nu prea stiu dar incearca