| PitikBhaa a întrebat:

Am o pagina pe facebook si as dori sa pun o poveste dar nu am niste poze reusite ca sa pun. Nu gasesc nicaieri si nu stiu cum sa caut. Stiti vrun site unde sa gasesc niste poze potrivite, artistice ca sa zic asa?

Răspuns Câştigător
| nosferatu15 a răspuns:

Www.weheartit.com, un site cu imiagini superbe:D

| PitikBhaa explică (pentru nosferatu15):

De asta am aflat si eu acum 2 minute, dar altul nu mai stiti?

3 răspunsuri:
| AnneAnna a răspuns:

Buna! Depinde despre ce vrei sa fie povesteahappy Daca vrei lasa`mi id-ul tau si te pot ajuta:*

| SmileeForeveer a răspuns:

Pai asta depinde despre ce este vorba in poveste! dar poti folosi http://weheartit.com/.funda?