| Florinaaaaaaaa a întrebat:

Am o pereche de pantaloni de trening[de scoala]si ieri am iesit cu bicicleta, dar fratele meu a uitat sa imi zica ca a uns lantul cu motorina si pantaloni mi s-au patat! Nu stiti cum pot scapa?

2 răspunsuri:
| ralucaralu a răspuns:

Pai eu la pete folosesc vanish si functioneaza. Incearca pana e proaspata pata, degeaba faci dupa 1 saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu foarfeca.sau cu benzina.dar ai grija din ce e tesatura e treningul.sa nu fie din ala supraelastic care se electrizeaza si face scantei.ca benzina si scanteile nu sunt chiar compatibile.