| NebunaTha a întrebat:

Buna!
Am o pr si este mai mik decat mine si a fost impreuna cu multi baietii.
Cum reuseste?
Vreau si eu sa fiu admirata. de baieti thinking
Va rog ajutati-ma :*

6 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Pai in mod normal, cele ca prietena ta sunt usuratice si dispuse sa se dezbrace din prima pentru un baiat, iar baietii isi dau seama de asta si vor sa o bage in pat. Fara suparare, dar cam asa este. Vrei sa fii o usuratica ca prietena ta, in loc sa fii o fata serioasa si cu capul pe umeri care stie ce vrea de la viata? Am avut o colega in clasa care se aseza in poala fiecarui baiat mai prost si incerca sa-i seduca pe toti, ca sa se simta probabil importanta si dorita de lume, pentru ca nu stia cum altfel sa se simta o persoana importanta. Cele care fac asa au o problema, pentru ca probabil in copilarie nu au primit destula atentie de la parinti si nu pot sa aiba o relatie stabila cu cineva. Este o problema psihologica.

| anonimyus a răspuns:

Cati ani ai? Nu trebuie sa te lasi tu admirata cine te place te place asa cum esti, si ce e al tau e pus deopartewinking.

| seena8616 a răspuns:

Pai e simplu. ca sa le atragi atentia baietilor trebuie sa te ocupi mai intai de look-ul tau, adica mai pe scurt sa pui in valoare anumite calitati forte ale tale. trebuie sa eviti machiajul strident si mult si hainele prea "deochiate". baietilor nu prea le place asta.trebuie sa fii cat mai naturala si sigura pe tine. si sa nu le dai baietilor prea mare atentie. poarta-te mai "la distanta" pentru a le starni atentia si mai mult!

SUCCES :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu cred ca ar trebui sa te simpti mai bine in pielea ta si mai ales sa te comporti frumos cu baietii cu care crezi ca ar trebui sa ii ai in viitor! bft

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate le da ce le trebuie happy A fi cu multi baiaeti starneste invidie? laughing Eu (ca baiat) credeam ca fetele vor sa fie cu unul si bun, nu cu 10 rai...

| daniel_8163 a răspuns:

De ce crezi ca ea este admirata? Din cate inteleg doar este mai accesibila, ramai asa cum esti si iti garantez ca ai sa ai mai multe de castigat.Nu cred ca in viata conteaza faptul ca esti admirata de multi baieti, conteaza sa fii admirata de unul singur, si este de ajuns. multa bafta