| dyana_8591 a întrebat:

Buna vreau si eu sa va pun o intrebare sunt indragostita? de la o vreme nu stiu ce am, nu imi mai vine sa vorbesc ca nimeni decat ca(prietenii)ma cert ca mama si m-i a pierit pofta d mancare, tot ce as face nu e decat sa asc muzicaa, sa vb despre baieti sa stau p mess si sa ma gandesc cum ar fi sa fiu impreuna ca baiatul visurilor mele...sunt schimbata complet. Va rog ajutati-ma nu stiu ce se intampla ca mine. si la scoala am inceput sa am note mici.help my.plz.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tot ce se schimba este datorat "indragostirii"laughing...defapt dam vina pe dragoste pentru lucrurile care se schimba in viata noastra, dar ea n'are nici o treaba. Oricum o sa treaca, am avut si eu fluturasi in stomac si nu stiam de ce pupici:*

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu tot ce se schimba este datorat "indragostirii"laughing...defapt dam vina pe dragoste pentru lucrurile care se schimba in viata noastra, dar ea n'are nici o treaba. Oricum o sa treaca, am avut si eu fluturasi in stomac si nu stiam de ce:*