| CHUpopCHU a întrebat:

am o prietena ce are telefon exact cum vreau eu sa imi cumpar! ce sa fac sigur se va supara pe mine si va spune ca o copii(asa spune mereu), dar eu am bani de telefonul acela nu de altul ....astept cat mai multe raspunsuri!

Răspuns Câştigător
| VittorioV a răspuns:

Personalizeaza-l,pune-i niste abtipilduri sau lipeste ceva pe spate. Sper ca te-am ajutat.

8 răspunsuri:
| Krauser a răspuns:

Atunci nu ti-e prietena.Sau doar te tachineaza.

| BlackFuneral a răspuns:

Ce copil idiot, nu mai are nimeni în lumea asta telefon de care vrei tu? E singura de pe planeta asta cu telefon? Dacă îţi doreşti telefonul ăla ţi-l iei şi gata.

| G28AEjdvjRaendnPrT a răspuns:

E o prostie asta, ca o copii, daca ala iti place, pe ala il iei, adica acum nu iti mai iei ce iti place fiindca mai are si vecinu la fel, si vecina, si prietena, si ii copii pe fiecare la ceva! la paine nu o copii ca o iei la fel?

| olivikkka a răspuns:

Daca iti este prietena adevarata nu se va supara eu din contra m-as bucura ca prietena mea sa aiba un telefon ca ameu, bafta si sfatul meu e sa te gindesti iti este ea o prietena buna sau e doar de fatada

| simonamaria a răspuns:

S-ar putea ca nu telefonul sa fie problema ci prietena.gandeste=te bine daca o dernajeaza ca puteti face acelasi lucru inseamna ca e invidioasa....deci invidia nu e egala cu prietenia.

| NoBodyByMe a răspuns:

Cumpara.l dar pe alta culoare sau model

| CHUpopCHU explică:

Telefonul este la fel nu exista alt model sau alta culoare la carcasa doar daca ii schimb carcasa si nu vreau....ms oricum

| zuzualina a răspuns (pentru CHUpopCHU):

Și? acum 3 ani mi-au luat un telefon si încă 3 fete(colege cu mine, dintre care 2 prietene) și-au luat același model și culoare și nu s-a ofticat nimeni.
Dovada: că trăiesc și scriu asta. laughing