| bogdandinu72 a întrebat:

Buna am o problema.Cand vreau sa instalez metin2. dinamik imi da eroarea asta: Metin2AutoPatcher has encountered a problem and needs to close. We are sorry for the inconvenience. If you were in the middle of something, the information you were working on might be lost.Ma puteti ajuta? Multumesc

Răspuns Câştigător
| unknownn a răspuns:

Patesc si eu aceeasi eroare la Metin2Ro,clientul de la Metin2Dinamik contine o aplicatie numita: AutoPatcher? Cum are Metin2Ro,daca contine intra in ea ca atunci merge... daca nu te caci in el metin si iesi si tu in parc in frigu asta sa ingheti