| DinaraStakhovska a întrebat:

Am o problema cu telefonul, mai exact cu castile.Cand pun muzica la telefon, fara casti se aude foarte bine, dar cand bag castile se audee prost, cu un fel de ecou si versurile nu prea se adu, se aude doar linia melodica.Am incercat altte casti dar aceeasi problema.Ce sa fac? Funda

3 răspunsuri:
| davidus a răspuns:

Eu zic sa-l duci la reparat... nu cred ca e ceva ce poti face.
P.S. si mie mi s-a intamplat ceva asemanator dar nu am mai folosit telu ala oricum era vechi.

| ancapisi001 a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie nu stiu ce e de facut dar eu mi-am schimbat cstile si au mers normal si apoi iar mi sau stricat

| blackspot a răspuns:

Pei cel mai probabil iti trebuiesc alte casti, dar nu incerca casti de la prieteni sau ceva de genu asta, du.te la un magazin ceva si incearca acolo, fiecarui telefon ii corespunde un anumit model de casti...mi s.a intamplat si mie big grin