| SambotinA a întrebat:

Am o problema cu telefonul Motorola Spice, mai exact cu castile.Cand pun muzica la telefon, fara casti se aude foarte bine, dar cand bag castile se audee prost, cu un fel de ecou si versurile nu prea se adu, se aude doar linia melodica.Am incercat altte casti dar aceeasi problema.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| user017 a răspuns:

Daca ai casti cu microfon nu sunt compatibile cu tel. tau. Ai incercat castile si pe alte device-uri?
Daca sunt fara microfon verifica castile sa nu aibe vreun fir rupt (le poti incerca la un MP3 player, televizor sau ceva care are mufa Jack). Daca se aude cum trebuie, vezi sa nu-ti faca probleme mufa din tel.

| SambotinA explică (pentru user017):

Revin si eu dupa 2 ani, mersi de raspuns,. Faza cu castile e ca telefonul meu e mai rampit el asa de fel, nu accepta numai castile lui originale... happy Ai funda caci esti singuru raspuns laughing

1 răspuns: