| Ady_Yo_1998 a întrebat:

Am o problema la placa audio, imi tot bazaie. Orice casca sau boxe as baga tot se aude un bazait. E din cauza de la placa audio? Este SoundMax integrata si e mai veche... Si am auzit de placa audio prin stick. cum se foloseste si poate elimina bazaitul? Multumesc antitipat!

2 răspunsuri:
| TCosmin a răspuns:

Schimba playerul pe care il folosesti. Ruleaza cu un altul ca de exemplu VLC media player!

| Ady_Yo_1998 explică:

Nu de asta e vorba... La toate jocurile imi bazaie extrem de urat la orice as asculta...