| ßeatryce a întrebat:

Am primit pe Facebook un virus si acum nu ma mai lasa sa intru pe cont. Cum pot sa mi-l dezactivez(contul) fara sa intru pe el? Mi se intampla ceva si la adresa de mess care am utilizat-o pentru cont? Va rog, ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Maria20 a răspuns:

Ceau, daca nu te lasa sa intri, trebuie' sa-ti dea un antivirus, il descarci, o sa-ti scaneze pozele, si dupa aia trebuie' sa-ti schimbi parola.cam atat

| Ana1911 a răspuns:

Ai reusit sa faci ceva cu contul de facebook...ai reusit sa ti-l recuperezi?

| ßeatryce explică (pentru Ana1911):

O da acum merge.