| wizopo a întrebat:

Am probleme cu un samsung corby. Am facut abonament si am primit gratis pentru o luna internet pe el. Problema e ca nu pot intra pe net deloc deoarece cand vreau sa intru pe o pagina imi zice "Esec neasteptat" si apoi un "OK". Ce ar trebui sa fac? Va rog spuneti-mi si mie. Apropo am luat telu de la vodafone

2 răspunsuri:
| andreyusnice a răspuns:

Contacteaza-i pe cei de la Vodafone, ei iti vor spune sa vi la un sediu de-al lor. Du-te la un sediu si ti-o va rezolva sigur.

| Amma_8769 a răspuns:

Pai... pentru inceput suna la Vodafone (*222) si roaga-i sa iti trimita setarile de internet si mms.
daca nici asa nu merge intra la setari si la profiluri internet poate e activat un provil nepotrivit.
si eu am corby, si imi merge :*
sper sa mearga! >big grin