| XtaZy a întrebat:

Cine are sau cine a avut Samsung GT-S3650 Corby imi poate spune si mie cum bag net pe el? Am activat net pe telefon 24h dar cand intru pe Google sau Internet zice,, Serviciu indisponibil" sau cel mai des,, Esec neasteptat". Din ce cauza apare asa si cum pot rezolva aceasta problema?

2 răspunsuri:
| DeathDealer a răspuns:

Sall. Verifica daca ai luat setarile pentru internet si daca sunt corecte. Daca le ai instalate in tel, aplica-le. sper ca ti-am fost de folos. (ce retea folosesti?)

| XtaZy explică:

Cand am bagat prima data cartela in tel mi-a venit un mesaj sa configurez telefonul, dar am sters acel mesaj din greseala si nu am facut setarile, cred ca de aia nu merge. Mai pot face sa primesc un mesaj nou?
Cat despre retea nu stiu daca zic bine dar am 3 retele: Mobile Internet, Vodafone Live si inca unu, astea sunt?