| Aammy a întrebat:

Am samsung corby si sunt la abonament Vodafone. Mi-am activat si internet pe telefon, insa cand intru in browser imi apare " esec neasteptat ". P. s. : am vaut ca au mai existat probleme de genul acesta insa nici unul nu avea un raspuns concret! Cei care ati rezolvat problema... Help me! Fundita! :*big grin

Răspuns Câştigător
| ade98hannah a răspuns:

HELOO!
daca il ai d la vodafone in orice caz e softul de la vodafone

asa ca o sa ai ceva probleme credstraight face

1 răspuns:
| rodinescu a răspuns:

Calitatea este cel mult egala cu pretul acelui produs.
Tot timpul sa eviti reducerile de pret, promotiile.Cand ai impresia ca "ai dat lovitura", atunci vei pierde mai mult.