| wizopo a întrebat:

Am probleme cu un samsung corby. Am facut abonament si am primit gratis pentru o luna internet pe el. Problema e ca nu pot intra pe net deloc deoarece cand vreau sa intru pe o pagina imi zice "Esec neasteptat" si apoi un "OK". Ce ar trebui sa fac? Va rog ajutati-ma!

3 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

Poate telefonul tau nu are setarile facute. Toate firmele de telefonie mobila trimit la cerere setarile necesare.

| Kylexy a răspuns:

Suna la rel clienti.
Daca ai cosmote suna la 1234 daca ai Vodafone *222 daca ai Orange 411 si le spui sa iti dea setarile de wap si de mms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai de exemplu trebuie sa. ti faci setarile din telfon si dupa aceea de pe numerele cere le-a zis kylexy