| Imstrong a întrebat:

Am revenit pe contul meu,i l-am imprumutat unei prietene mai mari pentru putin timp.
Intrebarea mea este:
Ma plictisesc si as vrea sa-mi fac niste accesorii frumoase sau lucruri creative.
Ceva de genul in a-mi impleti bratari ale prieteniei din gumite,in a face coliere ale prieteniei,a face brelocuri din ate, a-mi decora camera cu ceva etc ceva lucruri noi creative si sa nu te plictisesti la cele mai multe lucruri dragute de facut in timpul liber primeste funda+vot :* puppsss

3 răspunsuri:
| gocops a răspuns:

Fa un joc de societate

| omuletulofficial a răspuns:

Incearca sa faci un poster 3-D, adica sa il faci din diferite materiale (guma de mestecat, ambalaje, scoici, nasturi, etc). Spor al treaba!

| GheraseIrisRalucaElena5062000 a răspuns:

Geanta/portofel din hartie. Poti cauta pe Youtube tutoriale.Eu am facut, sunt foarte usor de facut si practice. spor la treaba :*