| vanceaoana a întrebat:

Ce chestii creative pot face atunci cand ma plictisesc?
cum ar fi origami sau bratari ce altceva?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...sa crosetezi, bratari din ata(bratarile prieteniei)...sa desenezi, sa compui muzica, sa compui poezii, sa vezi cu ce se asorteaza hainele tale(sa faci combinatii ciudate), prajituri amuzante...multe.bafta!

2 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Sunt foarte multe de facut!big grin
-asculta muzica si danseazalove struck
-citeste o carte, o revista... orice alt ceva
-vb pe mess cu prietenii tai despre una, despre altahee hee
-ajut-o pe mama ta la curatenia prin casa, la mancare si tot ce mai are ea nevoie happy
-iesi pe afara cu prietenele tale.Plimbati-va prin parc, iesiti la un suc...etchappy
-invata mai mult pentru scoalatongue Poate o sa fie plictisitor la inceput dar iti va fi de foloswinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aa nu origami e plictisitor a mergi afara cu prietei sa te distrezi sa zici glume sa te uiti la TV poti face multe. poti sa staipe mess sa te joci pe calculator. poti sat chiemi o prietena deata sa te joci cu ea MONOPOLY, NU TE SUPARA FRATE multe foarte multe