| KittyKittyKat55 a întrebat:

am si eu doua intrebari. big grin Vi se intampla sa priviti in gol pentru cateva secunde, fara sa va ganditi la nimic? Oare este normal asta si aveti o explicatie sau un articol pentru asa ceva? Eu nu am gasit nimic.
Vi s-a intamplat vreodata sa aveti un deja-vu? De exemplu, azi noapte am visat ceva si azi la scoala, cand am dat testul initial la mate am avut un deva-ju. [Am visat ceva pentru * o secunda * : si chiar aia s-o intamplat. O.o ] Si nu numai asta. Mi s-a intamplat de mai multe ori. Argumentati. :3

1 răspuns:
| Robbert_George_1995 a răspuns:

Răspuns la 1: Da, şi eu am avut câteva asemănări, mă simţeam ca o cameră de filmat, eram atent la acţiune dar pentru câteva secunde mă pierdeam şi nu ştiam ce fac, adică stăteam şi mă uitam în gol la acţiune fără să ştiu ce se întâmplă.

2. Deja-vu-ul a fost aprobat ştinţiific şi religos. Chiar acum 2 zile văzut la o emisiune despre el. Ar trebui să ne simţim mândri că avem acest deja-vu, nu are chiar toată lumea iar cei care au se numesc profeţi. Eu unul am destul de des.