| xBadGirl a întrebat:

Mie mi se întâmplă ceva foarte ciudat! Într-o noapte am visat că stăteam cu prietenii mei pe o bancă, eu stăteam pe un gard, o prietenă de-amea stătea cu mâinile pe şold, şi cealaltă stătea picior peste picior pe bancă. A doua zi asta sa întâmplat! :-s Acum câteva zile a murit o bunică de-a mea. Dumnezeu s-o ierte. Şi am visat-o pe maicămea, zicea ceva nu mai ştiu sigur ce. Şi a doua zi chiar cuvintele alea le-a zis, şi visul de 3 secunde era real. Am ameţit puţin când am văzut. Ce se întâmplă? De ce am impresia că văd aceleaşi lucruri de 2 ori?

Răspuns Câştigător
| MarioOnette a răspuns:

happy ai noroc ma bucur pentru tine, poti sa vezi putin in viitor, nu te ingrijora sint asa oameni care vad vise si apoi se implinesc.Ti se pae ca vezi aceleasi lucruri de doua ori pentru ca odata este real si odata creierul tau isi imagineaza cind dormi adica visezi.Nue nimic strasnic in asta, daca o sa poti faca asa ceva si mai departe iti va ajuta mult in viata.As vrea si eu ca visele mele cele buna sa se indeplineasca :* pupp