| BOOBZen a întrebat:

am si eu o inrebare pentru cei ce sunt membrii lux pe webkinz, abonamentul expira dupa 3 luni? Eu sunt membru lux din ianuarie 2011, iar am primit mesaj ca asta e ultima mea luna de abonament, va rog ce asi putea face sa nu expire, mesajul era in engleza si nu inteleg totul

1 răspuns:
| YoCookieMonster a răspuns:

Depinde daca ai abonament lux pe 3 luni 6 luni sau 12 luni.
Poti sa-ti iei un webkinz cu abonament lux inclus in pret. Daca nu trebuie sa platesti pentru 3 luni 18 euro. Daca vrei pe 6 luni plateste 50 si ceva de euro iar daca vrei pe 12 luni platesti 100 de euro.
Eu una mi-as lua un webkinz de 500 de mii decat abonament care costa mult mai mult decat un webkinz
Eu mi-am luat un webkinz signature cu abonament lux inclus in pret.
Inca mai este valabila oferta asa ca grabeste-te!
Si fii atenta ca doar webkinzii signature au abonament lux.

Sper ca te-am ajutat