| Bichi a întrebat:

Buna TPU.Am un abonament la vodafone si expira din 2 in 2 ani si trebuia sa expire acu o luna si nu primesc nici mesaje sa ma anunte cand expira.Si as vrea sa stiu ce trebuie sa fac sa aflu cand expira. Da daca se poate sa nu ma duc la frun reprezentant vodafone sau unde am facut >abonamentulFUNDA+VOT

Răspuns Câştigător
| traveler a răspuns:

Dodo nu fi DODO! Adica ai ocazia de a merge pausal cu abonamentul, adica al platesti in continuare si in acelasi timp vei avea siguranta ca te poti retrage cind vrei tu fara umilinta celor 2 ani viitori de contract.Asta o poti aplica la orice firma, societate ai abonament ei nu te deranjeaza de frica sa nu te piarda etc>oricum ofertele sunt cam la limita, gandeste-te bine si opteaza singur.Succes

1 răspuns:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Sună la *222, apel gratuit, Relații cu Clienții.
Pa, pa.