| iony98 a întrebat:

am si eu o intrebare am primit un mp3 strain (nou) si l-am conectat la PC si a mers prima data am bagat muzica si nu au mers vreo 7 melodii, apoi mi-a aparut o iconita cu :"Formatati acest driver?" si eu am dat da crezand ca va face sa mearga si cele melodii. apoi nu a mai mers...cand dau click pe el zice :"introduceti un disc amovibil."Ce sa fac?(mp3-ul nu are CD) Va rog ajutati-ma! Multumesc!

2 răspunsuri:
| REbEluTzU a răspuns:

Sall happy.
Cauta modelul / seria scoate un driver si gata.
Sau inceraca dand click dreapta pe el si daca apare format dai asa atunci trebuie sal formateze incat sa-l citeasca pc-u tau happy

| iony98 explică:

Imi puteti da si un site de unde pot downloada drivere?