| qLoveSmileღ a întrebat:

Am si eu o intrebare. happy

Se apropie ziua mea, iar eu le-am spus parintilor mei ca vreau un telefon, iar ei au acceptat.

Imi doresc un LG Cookie KP500 (roz).

Intrebarea este : Cine are Lg Cookie KP500? Ce parere aveti despre el? Te tine bateria mult?

Si de unde il pot cumpara? Online ( spuneti ce site-uri online cu livrare gratuita si de incredere stiti, pretul telefonului ) sau trebuie sa ma duc la vreun magazin (precizati numele magazinului, sectorul si pretul care are telefonul).

Locuiesc in Bucuresti, sector 2.

Dau fundita.kiss

6 răspunsuri:
| qLoveSmileღ explică:

Pardon, Lg Cookie 501 :d

| CyberKingAlex a răspuns:

Cel mai de **** telefon:am avut deaface cu el 1 an si e de ****
bateria tine 8ore maxim
teme nu poti pune:cel mai de **** telefon
Mai bine ia-ti Samsung star 1 sau 2

Răspuns utilizator avertizat
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Buna,mie mi se pare un telefon dragut, o prietena de-a mea il are si e multumita de el.Bateria ii tine 350 de ore, si vorbind tine 3 ore jumate, e bine happy Eu ti-as sugera sa incerci cu LG gd 880 mini, are mult mai multe lucruri pe el. Depinde ce iti doresti tu cu adevarat si daca esti decisa sa iti iei cookie 501happy

| Zozolika a răspuns:

Mai deci e super telefonul si eu mi-l doresc si o sa-mi-l iau de Craciun e super tare... am o colega in clasa care il are si e chiar super big grin

Răspuns utilizator avertizat